Рамка зроблена з клеєної вільхи, товщина виробу 22 мм.
Підложка з фанери 4 мм.
Оргскло 2 мм.
Виріб призначений для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами. Рамка підійде для декорування молдами, ліпниною. Знизу є підкладка з фанери 4 мм, вона не приклеєна. На зворотній стороні є підвіс та фіксатори.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Зовнішній розмір - 250х320 мм
Отвір - 160х230 мм
Товщина - 22 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Рамка |
| Материал багета | Дерево |
| Количество окошек | 1 шт |
| Вместимость изображений | 1 шт |
| Ширина изображения | 16 см |
| Высота изображения | 23 см |
| Материал защитного экрана рамки | оргстекло |
| Материал подложки рамки | фанера |
| Наличие паспарту | Нет |
| Подставка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Тематика заготовки | Панно, календари |
| Материал | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 714 ₴



