
Рамка квадратная 230х230 мм из сосны, под картинку 147х147 мм
675 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5735
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рамка зроблена з клеєної сосни, товщина виробу 20 мм.
Виріб призначений для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами. Рамка підійде для декорування молдами, ліпниною. Знизу є підкладка з МДФ 3 мм, вона не приклеєна. На зворотній стороні є підвіс та фіксатори.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Зовнішній розмір - 300х300 мм
Внутрішній розмір - 230х230 мм
Товщина - 20 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Рамка |
| Материал багета | Дерево |
| Количество окошек | 1 шт |
| Ширина изображения | 23 см |
| Высота изображения | 23 см |
| Материал защитного экрана рамки | экран не предусмотрен |
| Материал подложки рамки | ДВП |
| Наличие паспарту | Нет |
| Подставка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Тематика заготовки | Панно, календари |
| Материал | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴




