Серветниця з фанери 14х14х16,5 см
338 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3163
Серветниця з фанери 14х14х16,5 смНет в наличии
338 ₴
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийСерветниця виготовлена з фанери 6 мм та 4 мм. З висувною кришкою
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 14 см
Ширина - 14 см
Висота - 16,5 см
Внутрішній розмір 24*12*6,5 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Назначение | Для декупажа |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 13 см |
| Длина | 25 см |
| Высота | 9 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 338 ₴
