
Підставка для ляльки 15 см, основа 10 см
97 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0494
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для ляльки з вільхи.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Основа
Діаметр 10 см, товщина 15 мм
Паличка
Висота 15 см, діаметр 8 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 10 см |
| Довжина | 15 см |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Рукоділля |
| Тематика заготовки | Меблі для ляльок |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴




