
Візитниця з ясена 10*6*1,8 см
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2175
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візитниця виготовлена з масиву ясена товщиною 18 мм. Глибина виїмки - 12мм, ширина виїмки - 16мм. Можна використовувати без покритя або задекорувати на свій розсуд.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпис фарбами.
Виріб добре відщліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 10 см
Ширина - 6 см
Висота - 1,8 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремось за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Візитниця настільна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Основні атрибути | |
| Тематика заготівки | Канцелярське приладдя |
| Висота | 2 мм |
| Призначення | Для декупажу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴




