
Підсвічник "Серце" з вільхи для чайної свічки
86 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2167
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвічник "Серце" розміром 10*9,4 см виготовлений з вільхи, висотою 44 мм, з отвором 40 мм і глибиною 15 мм (розмір чайної свічки).
Може прикрасити ваш свтковий стіл, буде тішити вас кажен рік. Чудовий подарунок на будь-яке свято
Можно задекорувати на свій устрій, підійде під декупаж та розпис фарбами.
Довжина - 10 см
Ширина - 9,4 см
Висота - 4,4 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремось за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит та назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота підсвічника | 44 мм |
| Глибина підсвічника | 94 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 40 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | чайна свічка |
| Ширина підсвічника | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴



