
Панно маленьке розміром 12,5*17,5 см з сосни для картинки 10*15 см
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1358
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Панно виконано з масиву сосни 23 мм. Розмір площадки 10*15 см. Кути заокруглені.
Призначено для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпис фарбами. Підійде під випал та браш.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 17,5 см
Ширина - 12,5 см
Товщина - 23 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 17 см |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для декупажу |
| Тематика заготовки | Панно, календарі |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴



