Підставка виготовлена з масиву ясена 8 мм, без покриття.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт у техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина — 16 см
Ширина — 7,5 см
Висота — 13 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремось за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит та назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Автомобільне кріплення | Ні |
| Тримач/підставка для | Планшет/телефон |
| Кріплення | Настільне |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| USB-порт | Ні |
| Гравіювання | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 160 мм |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Тематика заготівки | Канцелярське приладдя |
| Призначення | Для декору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴





