
Будинок 50*50*85 мм вільха
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2750
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будиночок зроблений з клеєної вільхи.
Призначений для декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб гарно відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 5 см
Ширина - 5 см
Висота - 8,5 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Основні атрибути | |
| Тематика заготівки | Основи для створення композицій |
| Призначення | Для розпису фарбами |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина: | 5 мм |
| Висота | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴


