Популярний стек SpeedyBee F405 V4 - тепер це оновлена версія, з регулятором швидкості BLS 55A 4-in-1 ESC, процесором STM32F405 MCU та гіроскопом ICM42688P для більш точного керування. Компактний контролер польоту F405 V4 підтримує конфігурацію Bluetooth і джерело живлення 6S LiPo, що робить його універсальним вибором для поціновувачів FPV. У поєднанні з регулятором SpeedyBee BLS 55A 4-in-1 ESC, що забезпечує безперервний струм до 55A, ці компоненти забезпечують потужний і надійний дрон.
- Компактний дизайн з розміром 30,5 x 30,5 мм підходить для встановлення на різних рамах
- Точне керування за допомогою STM32F405 MCU та гіроскопа ICM42688P
- Безперервний струм від з регулятором SpeedyBee BLS 55A ESC
- Легке налаштування бортового контролера через Bluetooth
- Сумісний з LiPo акумуляторами від 3S до 6S
Комплектація:
SpeedyBee F405 V4
- 5x M3*8 мм силіконові втулки (для FC)
- 1x SH 1.0mm 30мм 8pin кабель (для підключення FC-ESC)
- 1x 6-pin кабель DJI (80 мм)
SpeedyBee BLS 55A 4-в-1 ESC
- 1x 35 В 1000 мкФ конденсатор з низьким ESR
- 5x силіконові ущільнюючі кільця M3
- 1x кабель живлення XT60 (70 мм)
- 1x SH 1.0mm 30мм 8pin кабель (для підключення FC-ESC)
- 5x M3*8,1 мм силіконові втулки (для ESC)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SpeedyBee |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 113 г |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴



