
Серветниця-шкатулка з клену з овальним отвором 25,5х13,5х8,5 см
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4569
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветниця-шкатулка виготовлена з клену. З красивою фігурною фаскою на кришці, з магнітом, завіси бронза.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 255 мм
Ширина - 135 мм
Висота - 85 мм
Внутрішній розмір 24*12*6,5 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 9 см |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴






