Шпаківня виконана із сосни 8 мм. Має круглий отвір діаметром 5 см.
Призначена для декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб гарно відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Ширина - 12 см
Висота - 20 см
Довжина - 16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шпаківня |
| Призначення | Для птахів |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴







