Птах на підставці, підставка прикручена до фігурки саморізом.
Призначений для оздоблення-декоративних робіт у техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфовано, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 16,5 см
Ширина - 7 см
Висота - 26 см
Товщина - 2 см
Ми виробники нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можна прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Пташки |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 17 см |
| Висота | 26 см |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴






