Рамка виготовлена з сосни, товщина виробу 26 мм.
Виріб призначений для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами. Рамка підійде для декорування молдами, ліпниною. Рамка укомплектована задником з МДФ 3 мм, він не приклеєний. На зворотній стороні є підвіс та фіксатори.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Зовнішній розмір - 120х120 мм
Розмір отвору - 85 мм
Товщина - 26 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Матеріал багета | Дерево |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 12 см |
| Висота рамки | 12 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 8 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 8 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Тематика заготівки | Панно, календарі |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴






