
Олівниця 90х90х150 мм сосна 8 мм
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3965
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Габаритні розміри:
Довжина - 90 мм
Ширина - 90 мм
Висота - 150 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Канцелярське приладдя |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Фанера |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 7 см |
| Висота | 10 см |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴



