
Рамка овальна 250х320 мм з оргсклом, отвір 160х230 мм
714 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5708
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рамка зроблена з клеєної вільхи, товщина виробу 22 мм.
Підложка з фанери 4 мм.
Оргскло 2 мм.
Виріб призначений для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами. Рамка підійде для декорування молдами, ліпниною. Знизу є підкладка з фанери 4 мм, вона не приклеєна. На зворотній стороні є підвіс та фіксатори.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Зовнішній розмір - 250х320 мм
Отвір - 160х230 мм
Товщина - 22 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Матеріал багета | Дерево |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 16 см |
| Висота зображення | 23 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | оргскло |
| Матеріал підложки рамки | фанера |
| Наявність паспарту | Ні |
| Підставка | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 320 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Тематика заготівки | Панно, календарі |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714 ₴


